O palarni


Z wielkiej miłości i pasji do picia kawy, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, pod koniec 2005 roku otworzyliśmy "magiczne miejsce", pierwszą w mieście palarnię kawy pod nazwą "Sawara".

W ciągu 10 lat zyskaliśmy grono zwolenników i wielbicieli naszej kawy we Wrocławiu, w okolicach ale także w całej Polsce jak i poza jej granicami. Ogromnie cieszymy się, że trafiamy do tak wielkiej rzeszy Państwa a wielką radością jest dla nas jak klient powraca i pozostaje nam wierny przez wiele lat.

Sekretem naszego sukcesu jest praca i wielkie zaangażowanie w to co robimy. Klient jest dla nas najważniejszy, staramy się, aby wychodząc od nas był zadowolony i doceniony, a w domu w gronie najbliższych i przyjaciół mogł spędzać miło czas przy filiżance znakomitej kawy.

Proces prażenia ziaren kawy odbywa sie u nas na miejscu, kilka razy w tygodniu, w bardzo starym piecu , dzięki czemu zapach kawy roznosi sie po całej okolicy. Od dekady zielone ziarna sprowadzamy z najlepszych plantacji, od jednego i takiego samego dostawcy dlatego nasza kawa jest niezmienna i niepowtarzalna. Przed każdym procesem palenia jak i po skończonym prażeniu przeprowadzamy selekcje ziaren, oddzielając lepsze ziarna od tych gorszych.

W naszej palarni można zakupić świężą, najlepszą gatunkową kawę w ziarnie albo zmieloną w zależności od potrzeby klienta. Oferujemy Państwu pomoc w wyborze kaw,odpowiednich mieszanek ale również doradzimy co do sposobu mielenia i metody parzenia wspaniałej aromatycznej kawy.